FAQ

Kto za tym stoi?

Magda Kwiecień, mama trójki Remka, Gniewka i Jagody. Dzisiaj pracujemy w Warszawie, ale planujemy podróż dookoła świata. Uwielbiam, kiedy jesteśmy #razem, pyszne śniadania i dobrą muzykę. Kocham Japonię i smak truskawek, naturlane światło i deszcz. 

  

Jakim twórcą jesteś?

 

Robię filmy i fotogtrafię. Uwielbiam to i do pewnego stopnia wierzę, że jako artysta udało mi się rozwinąć pewne oko do komponowania obrazów. Uważam, że filmy wideo bardziej angażują naszych odbiorców niż inne formy treści.

Dlaczego wideo jest ważne dla marki?

 

Wideo świetnie nadaje się do uruchamiania nowych kolekcji. Pomaga to zasmakować efektów wizualnych, których można się spodziewać: mocny zwiastun może naprawdę coś zmienić. Wideo daje również posmak wydarzenia dla osób, które nie mogły w nim uczestniczyć, i tworzy szum wokół następnego wydarzenia tego typu.

Czy Twoje podejście do marketingu wideo zmieniło się od czasu COVID?

 

Zrobiłam mały projekt kwarantanny z ŁADNEBEBE najlepszej witryny dla rodziców w Polsce. Wybrałam dwie rodziny, o których  opowiedziałam historię.  Kiedy opublikowaliśmy je w mediach społecznościowych, otrzymaliśmy naprawdę świetne opinie. COVID nauczył mnie pracować na odległość - niektóre produkcje powstają w 100% zdalnie. Mogę tworzyć materiały filmowe będąc gdziekolwiek.

Dla kogo robię filmy?

 

Tworzę różne formy filmowe - jeśli masz pomysł na film, zadzwoń do mnie lub napisz e-mail. 

Jakie są ceny?

Tworzę filmy reklamowe już od 800 zł netto.